W 2010 roku otrzymałam pieniądze z reklamacji blachy na dachu,kwota wynosiła o 500 zł więcej niż w 2001 roku zapłaciłam za blachę, wysłałam zapytanie ,, za co otrzymała tę kwotę. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi.Proszę podpowiedzcie czy jeszcze mogę starać się o wypłacenie kwoty potrzebnej na robociznę /wymiana blachy/, jakie dokumenty musiałabym mieć i w jaki sposób wogóle zabrać się za to?
2012-06-06 11:38 autor odpowiedzi: konto usunięte
Witam, nie bardzo rozumiem pytanie. Ustalmy kilka spraw:
- kupiła Pani blachę w 2001r?
- reklamowała w 2010r? Po 9 latach?
- zwrot pieniędzy był o 500zl większy niż, cena jaką Pani zapłaciła?
Jeżeli rzeczywiście tak jest to ma Pani szczęście, dodatkowe pieniądze za robociznę nie przysługują. Kwota za wadliwy towar w całości została zwrócona. Co więcej, jeżeli oddano Pani więcej może przez pomyłkę, to sorzedawca może żądać zwrotu nienależnego świadczenia.
Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.
2019-09-26 19:26
2016-07-22 10:42