eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plPoradyFirmaKadry / Wynagrodzenia / BHPJak uwzględnić nie istniejącą już zasadniczą szkołę budowlaną do stażu pracy?


2013-11-30 18:47 autor: Wladek.1

7 121 odsłon

Jak uwzględnić nie istniejącą już zasadniczą szkołę budowlaną do stażu pracy?

Witam,

ukończyłem zasadniczą szkołę budowlaną dla pracujących wpbp kablobeton i posiadam świadectwo ukończenia szkoły oraz legitymację ubezpieczeniową z pieczątkami obejmującymi pół roku (warszawskie przedsiębiorstwo budownictwa przemysłowego kablobeton).

Nie potrafię powiedzieć, dlaczego taki okres - czy przegapiłem pieczątki, czy tak powinno być, ale szkołę ukończyłem i mam na to dokument. Nie mam świadectwa pracy ze szkoły (nie przypilnowałem prawdopodobnie), a szkoła już nie istnieje.

Proszę o pomoc, w jaki sposób można uwzględnić tą szkołę do lat pracy - dokładnie tej szkoły mi brakuje do emerytury za szkodliwe warunki pracy!

[ porady z tej kategorii ]


DODAJ ODPOWIEDŹ:

Powiadom mnie emailem, gdy ktoś jeszcze odpowie na to pytanie

ZOBACZ PODOBNE PYTANIA

Publikowane w serwisie porady mają charakter edukacyjny i nie mogą być traktowane jako profesjonalne konsultacje dotyczące konkretnych przypadków. Redakcja ani wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za skutki wykorzystania zamieszczanych porad.



Porady - pytania i odpowiedzi

Podobne artykuły

ZUS przypomina, że mamy wpływ na wysokość swojej emerytury. Im dłużej pracujemy zawodowo, tym nasza emerytura będzie wyższa.

Najwyższą emeryturę w Polsce w wysokości 48,6 tys. zł otrzymuje Zabrzanin, a najniższą - 1 grosz - mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. Pierwszy z nich emerytem został w wieku 86 lat, a drugi przepracował zaledwie 3 dni. Od czego zależy ...

Najnowsze dane GUS wskazują, że średnia emerytura w naszym kraju przekracza nieco 2400 zł. Jest z nią jednak podobnie jak z przeciętnym wynagrodzeniem – wielu Polaków o takich pieniądzach może jedynie pomarzyć. Do tego, jak przekonuje ...

Nie każdy Polak przechodzi na emeryturę tuż po osiągnięciu wieku emerytalnego. W minionym roku na taki krok zdecydowało się 60,4 proc. uprawnionych. Niektórzy zrobili to z pewnością ze względów finansowych - dłuższa praca to dłuższy ...

Szukaj pytań i odpowiedzi



Zadaj pytanie

Nie możesz znaleźć odpowiedzi? Zadaj pytanie w kategorii Kadry / Wynagrodzenia / BHP

Eksperci radzą

Ostatnio udzielone odpowiedzi

Tematy

Poprzednie pytania